Haber

Bunu da Gördük: Yaralı Kedi Hastanenin Aciline Gitti

Şanlıurfa’da yaralı bir kedi Suruç Devlet Hastanesi acil servisine gitti. Yetkililer tarafından fark edilen kedinin ilk tedavisi burada yapıldı.

‘Arkadaşlarımıza bu canlıya gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyor, kendilerini tebrik ediyorum’

Kedi, hastanede ilk tedavisinin ardından Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesi’ne kaldırıldı. Şanlıurfa’da Değişim’in haberine göre ayağından ve kafasından yaralanan kedi yavrusu hastaneye kaldırıldı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde Suruç Devlet Hastanesi’ne giden kedi acil servise girdi. Kediyi fark eden güvenlik görevlileri kediyi bir kutuya koyarak acil servisteki görevli doktorun odasına götürdü. Sağlık ekiplerinin burada ilk müdahalesini yaptığı kedi yavrusu, çağrılan belediye ekiplerine teslim edildi. Yavru kediyi alan Suruç Belediyesi Boncuk Ekibi, tedavisini sürdürmek için Büyükşehir Belediyesi Hayvan Hastanesine kaldırdı.

Sağlık ve güvenlik çalışanını duyarlılığından dolayı tebrik ettiğini söyleyen Suruç Devlet Hastanesi Başhekimi Necmi Eşiyok, “Acil servisin girişine topallayarak bir kedi yavrusu geliyor. Personelimiz de yaralı olduğunu görüyor. Müdahale edip gerekli pansumanları yaptıktan sonra belediye ekiplerine haber veriyorlar. Onlar da diğer işlemleri tamamlamak için gelip teslim alıyorlar. Arkadaşlarımıza bu canlıya karşı gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür eder, kendilerini tebrik ederim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu