Haber

AK Kadınlar Pazaryerinde yaşlıları da unutmadı

Sedat CEYLAN / BİLECİK (İGFA) –AK Parti Pazaryeri Kadın Kolları Büşra Kanat ve yönetimi, Pazaryeri ilçesinde yalnız yaşayan vatandaşları her gün ziyaret ederek bayramda da yalnız bırakmadı.

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir’in talimatıyla bayramda boş durmayan partinin kadın kolları yönetimi, ilçede yalnız yaşayan yaşlı aileleri konuk etti. Ailelerle sohbet ederek sorunlarına çözüm aradılar ve bayramlarını kutladılar.

AK Parti Pazaryeri Kadın Kolları Lideri Büşra Kanat, “AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Ayşe Kesir ve İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Selen Haşit’in talimatıyla yaşlı ve kimsesiz vatandaşlarımızı ilçemizde yalnız bırakmadık. bir an olsun bayramlarını kutlar, iyi bayramlar geçirmelerini sağladık.Pazaryeri AK Hanım olarak her zaman yalnız yaşayan yaşlı vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.Kadın Kolları yönetimindeki mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim. ve Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e bana takviye yaptıkları için.”

cavdirhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu